text
Головбух

Коригування податкового розрахунку за формою № 1ДФ

  • 7 листопада 2013
  • 16

Податкові агенти здійснюють коригування поданого і прийнятого податкового розрахунку як на підставі самостійно виявлених помилок, так і на підставі повідомлень про помилки, виявлені органом Міндоходів України

Форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, а також Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затверджено наказом ДПА України від 24.12.2010 № 1020.

Податкові агенти здійснюють коригування поданого і прийнятого податкового розрахунку як на підставі самостійно виявлених помилок, так і на підставі повідомлень про помилки, виявлені органом Міндоходів України.

У разі виявлення органом Міндоходів України помилок у податковому розрахунку податковому агенту направляється відповідне повідомлення про помилки, до якого включаються лише рядки з податкового розрахунку, що містять помилки, та зазначається, яку саме помилку виявлено.

Своєчасне виявлення та виправлення помилок у податкових розрахунках є запорукою наявності в Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків достовірної інформації про суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах