text
Головбух

Промислове рибальство за межами України: як отримати дозвіл

  • 7 листопада 2013
  • 13

Уряд визначив Порядок видачі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів за межами юрисдикції України або відмови в його видачі, переоформлення, видачі дубліката та анулювання зазначеного дозволу

Уряд визначив Порядок видачі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів за межами юрисдикції України або відмови в його видачі, переоформлення, видачі дубліката та анулювання зазначеного дозволу. Крім цього затверджено форму самого дозволу, яка відповідає міжнародним вимогам.

Цей дозвіл безоплатно видається Держрибагентством на кожне рибальське судно українською та англійською мовами. На вимогу прибережної держави, у водах якої повинно здійснюватися промислове рибальство судном під Державним Прапором України, крім англійської, може бути використана інша іноземна мова, прийнятна для органів контролю такої держави.

Дозвіл перебуває на борту судна.

Суб’єкт господарювання для одержання дозволу подає Держрибагентству:

  • відповідну заяву в строк не менш як 30 к. дн. до початку промсезону або строки промислу, передбачені рішенням компетентних органів прибережної держави щодо виділення квоти вилову;
  • відомості про знаряддя лову в разі вимоги міжнародної організації з управління рибальством або прибережної держави, у водах якої планується здійснювати рибальство;
  • завірені копії документів, які підтверджують майнові права суб’єкта господарювання на власні або орендовані рибальські судна, зареєстровані в установленому законодавством порядку (свідоцтво про право власності на рибальське судно, договір оренди або договір фрахтування);
  • завірену копію свідоцтва про право плавання під Державним Прапором України;
  • завірену копію свідоцтва про придатність до плавання;
  • завірену копію класифікаційного свідоцтва;
  • завірену копію документа про встановлення системи дистанційного моніторингу, що відповідає вимогам законодавства України.

Копії зазначених документів і свідоцтв мають бути завірені суб’єктом господарювання.

Цей перелік документів не є вичерпним. Відповідно до норм, передбачених міжнародними договорами України, законодавством іноземних держав або міжнародних організацій, у водах яких повинно здійснюватися промрибальство від заявника можуть вимагатись також й інші документи.

Дозвіл або письмове повідомлення про відмову в його видачі видаються протягом 30 к. дн. з дня затвердження наказу Держрибагентства щодо розподілу прав на спеціальне використання водних біоресурсів за межами юрисдикції України.

Строк дії дозволу — не більше 12 календарних місяців.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!