Робоча ситуація дня: Ліцензування діяльності з посередницької торгівлі паливом

7 листопада 2013 55
Чи підлягає ліцензуванню посередницька торгівля паливом (нафтопродуктами)? Під який КВЕД підпадає такий вид діяльності?

Чи підлягає ліцензуванню посередницька торгівля паливом (нафтопродуктами)? Під який КВЕД підпадає такий вид діяльності?

Види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, визначено статтею 9 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» від 01.06.2000 № 1775-III.

Під транспортуванням нафтопродуктів магістральним трубопроводом мається на увазі надання послуг з транспортування нафтопродуктів магістральним трубопроводом суб’єктом господарювання, який є власником або користувачем такого магістрального нафтопродуктопроводу.

Саме власник або користувач магістрального нафтопродуктопроводу є ліцензіатом згідно з Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з транспортування нафтопродуктів магістральними трубопроводами, затвердженими наказом Держкомпідприємництва від 30.09.2005 № 87.

Отже, ліцензуванню підлягає провадження господарської діяльності з транспортування нафтопродуктів магістральними трубопроводами. При цьому ліцензію повинен мати власник або користувач такого трубопроводу.

Національним класифікатором України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» оптову торгівлю віднесено до розділу 46 «Оптова торгівля, крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами». При цьому для оптової торгівлі паливом та діяльності посередників у торгівлі паливом встановлені різні класи.

Якщо підприємство здійснює торгівлю паливом (нафтопродуктами) за винагороду згідно з посередницькими договорами (наприклад, договорами доручення, комісії), то така діяльність відповідає КВЕД 46.12 «Діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами».

Ще більше робочих ситуацій ви знайдете в системі актуальних консультацій «Expertus: Податки»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль