text
Головбух

Премія за 9 місяців: у якому обсязі включати до розрахунку лікарняних

  • 11 листопада 2013
  • 28

Мінсоцполітики висловило власну думку з приводу включення премії за 9 місяців за рахунок економії фонду оплати праці до розрахунку лікарняних

Мінсоцполітики висловило власну думку з приводу включення премії за 9 місяців за рахунок економії фонду оплати праці до розрахунку лікарняних. Таку премію потрібно враховувати в повному обсязі в місяці її нарахування.

Адже лише заохочувальні та компенсаційні виплати одноразового характеру та виплати, не передбачені актами законодавства або які провадяться понад встановлені норми, мають включатися до розрахунку пропорційно відпрацьованого часу. Перелік таких виплат визначено пунктом 2.3 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Держкомстату від 13.01.2004 № 5.

Премія за 9 місяців за рахунок економії фонду оплати праці, на думку фахівців Мінсоцполітики, до таких виплат не належить. Отже, включати до розрахунку лікарняних її потрібно на загальних підставах.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах