Робоча ситуація дня: Виписуємо податкову накладну на кількох аркушах

15 листопада 2013 26
Фірма отримала податкову накладну на двох аркушах. Чи є це порушенням правил виписки податкової накладної?

Фірма отримала податкову накладну на двох аркушах. Чи є це порушенням правил виписки податкової накладної?

Ні, це не є порушенням.

Порядок заповнення податкової накладної затверджено наказом Мінфіну від 01.11.2011 № 1379. Він не містить обмежень щодо кількості рядків у розділі І податкової накладної. Тобто якщо номенклатура товарів/послуг не поміщається на одному аркуші, продавець може виписати податкову накладну на кількох окремих аркушах або на зворотній стороні цієї податкової накладної.

Незручність продовження податкової накладної на окремому аркуші полягає у тому, що він може відколотись і загубитись. Такий факт може виявитись під час перевірки податковим органом і може розцінюватись як порушення порядку заповнення податкової накладної.

Пунктом 201.1 Податкового кодексу України дозволяється виписувати податкову накладну в електронному вигляді. Якщо сума ПДВ в одній податковій накладній становить понад 10 тис. грн. або податкова накладна виписана на постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, покупець може вимагати від продавця податкову накладну в електронному вигляді. Адже така податкова накладна підлягає обов’язковій реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

До оформлення податкової накладної пред’являються ті ж самі вимоги, що й до первинних документів.

Ще більше робочих ситуацій ви знайдете в системі актуальних консультацій «Expertus: Податки»


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль