text
Головбух

Розрахунок норм тривалості робочого часу на 2014 рік

  • 18 листопада 2013
  • 23

Наприкінці літа чи на початку осені Міністерство соціальної політики України за традицією розсилає лист «Про розрахунок норми тривалості робочого часу на ... рік»

Наприкінці літа чи на початку осені Міністерство соціальної політики України за традицією розсилає лист «Про розрахунок норми тривалості робочого часу на ... рік».

Наведені у ньому розрахунки дуже допомагають бухгалтерам із заробітної плати та кадровикам тих підприємств, які працюють на умовах п’ятиденного робочого тижня з двома вихідними днями в суботу та неділю. А іншим, зокрема тим, хто працює у режимі «шестиденки» з одним вихідним днем у неділю, допоможе експертна стаття з нового номеру тижневика «Головбух».

Свіжий номер містить багато різнопланової корисної інформації для читачів. З матеріалу «Овердрафт: отримуємо та відображаємо в обліку» ви маєте змогу дізнатися, які підводні камені існують при такій формі кредитування; з рубрики «Виробництво та продаж» — які обмеження встановлено на операції з давальницькою сировиною.

Замовляйте тижневик «Головбух» № 42/2013 і дізнайтеся більше!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах