text
Головбух

ФСС від НВВ нагадав ознаки триваючого правопорушення

  • 18 листопада 2013
  • 20

Фахівці ФСС від НВВ нагадали порядок накладення адмінстягнень

Фахівці ФСС від НВВ нагадали порядок накладення адмінстягнень. При триваючому правопорушенні його накладають не пізніше двох місяців з дня виявлення. При вчиненні разового порушення — не пізніш як через два місяці з дня вчинення.

Триваючими адміністративними проступками є проступки, пов’язані з тривалим, безперервним невиконанням обов’язків, передбачених правовою нормою. Вони припиняються або виконанням регламентованих обов’язків, або притягненням винної особи до відповідальності.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Тобто триваючі правопорушення характеризуються тим, що особа, яка вчинила якісь певні дії чи бездіяльність, перебуває надалі в стані безперервного продовження цих дій (бездіяльності). Дані дії безперервно порушують закон протягом якогось часу. Такі порушення можуть бути виявлені, наприклад, за результатами здійсненої перевірки страхувальника.

Прикладом триваючого адміністративного правопорушення законодавства про страхування від нещасного випадку може бути порушення порядку використання коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань, які спричинили втрату працездатності, подання недостовірної звітності щодо страхових коштів тощо.

Прикладом разового адміністративного правопорушення може бути несвоєчасне інформування роботодавцем як страхувальником Фонду про річний фактичний обсяг реалізованої продукції (робіт, послуг) тощо.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!