text
Головбух

Як отримати ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем та цигарками

  • 18 листопада 2013
  • 14

Затверджено Порядок організації роботи головних управлінь Міндоходів із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

 Затверджено Порядок організації роботи головних управлінь Міндоходів із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

Отримати такі ліцензії можуть суб’єкти господарської діяльності усіх форм власності, зареєстровані на території України, у т. ч. їх виробники, за наявності у них ліцензій.

Ліцензія видається за заявою суб’єкта господарювання, до якої додаються:

  • копії засновницьких документів;
  • дозвіл про допуск суб’єкта господарювання до виробництва продукції, виданий МНС;
  • дозвіл на початок роботи суб’єкта господарювання від Держгірпромнагляду;
  • атестат виробництва, виданий уповноваженим державним органом;
  • документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію;
  • довідка органу доходів і зборів про взяття заявника на облік як платника податків та про внесення місць зберігання спирту до Єдиного реєстру (для виробників спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, спирту-сирцю виноградного, спирту-сирцю плодового та алкогольних напоїв);
  • довідка органу доходів і зборів про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі.

Зазначені документи подаються суб’єктом господарської діяльності (особисто або через представника, або надісидаються рекомендованими листами) до Головного управління або до Центру обслуговування платників податків за місцем провадження суб’єктом господарювання торговельної діяльності.

Ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається заявнику не пізніше 10 к. дн. від дня одержання документів. У рішенні про відмову у видачі ліцензії повинна бути вказана підстава для відмови. За видачу ліцензії справляється плата в розмірі, установленому законодавством.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах