text
Головбух

Хто визначає малозначність правопорушення у ФСС ВБ

  • 18 листопада 2013
  • 19

Фахівці ФСС ВБ повідомили, що при малозначності вчиненого адмінправопорушення орган, уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адмінвідповідальності та обмежитись усним зауваженням

Фахівці ФСС ВБ повідомили, що при малозначності вчиненого адмінправопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адмінвідповідальності та обмежитись усним зауваженням. Усі обставини справи про адмінправопорушення з’ясовують під час її розгляду.

Право розглядати такі справи у ФСС ВБ віднесено до компетенції відповідного керівника виконавчої дирекції Фонду, його заступника, керівників робочих органів виконавчої дирекції Фонду — центру зайнятості Автономної Республіки Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських, районних, міськрайонних, міських і районних у містах центрів зайнятості та їх заступників. Тобто саме перелічені керівники можуть звільнити порушника від адмінвідповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Голова та члени правління Фонду відповідно до законодавства не мають права розглядати справи про адмінправопорушення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах