text
Головбух

Нову книгу обліку доходів і витрат приватним підприємцям можна починати вести з 2014 року

  • 19 листопада 2013
  • 16

З метою полегшення ведення обліку підприємцями, які працюють на загальній системі оподаткування, та самозайнятими особами Міндоходів опрацювало та затвердило нову форму Книги разом із порядком її ведення

З метою полегшення ведення обліку підприємцями, які працюють на загальній системі оподаткування, та самозайнятими особами (крім єдинників) Міндоходів опрацювало та затвердило нову форму Книги разом із порядком її ведення.

Крім спрощення порядку її ведення, приватним підприємцям  надано право самостійно вибирати, у якій формі вони вестимуть Книгу обліку доходів і витрат, зокрема — в електронній або паперовій. Така можливість передбачена наказом МДЗ від 16.09.2013 № 481.

Однак сервіс «Електронний кабінет платника податків», яким передбачено режим «Ведення книг обліку доходів і витрат і книги обліку доходів в електронному вигляді і формування відповідної податкової декларації», працюватиме тільки з січня 2014 року.

Крім того, з метою уникнення непорозумінь Міндоходів рекомендує самозайнятим особам, які ведуть облік доходів і витрат у Книзі, затвердженій наказом від 24.12.2010 № 1025, продовжувати її ведення до кінця 2013 року, а вже з 1 січня 2014 року вести Книгу у новій формі.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах