text
Головбух

Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, подається до органу Міндоходів за формою № 20-ОПП

  • 20 листопада 2013
  • 38

Платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, органи доходів і зборів за місцезнаходженням таких об’єктів

Відповідно до розділу VIIІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.11 № 1588, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29.12.2011 за № 1562/20300, платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, органи доходів і зборів за місцезнаходженням таких об’єктів (за основним та неосновним місцем обліку).

Об’єктами оподаткування і об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів.

Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, або через які проводиться діяльність, подається до органу Міндоходів за формою № 20-ОПП протягом 10 робочих днів після його реєстрації, створення чи відкриття. У разі зміни відомостей про об’єкт оподаткування платник надає повідомлення за формо № 20-ОПП з оновленою інформацією.

ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що при оформленні договору купівлі-продажу, оренди чи іншого документа на право володіння, користування або розпорядження об’єктом оподаткування форма подається протягом 10 робочих днів з дати оформлення.

Рекомендований довідник типів об’єктів оподаткування, що використовується платниками податків при заповненні повідомлення за формою № 20-ОПП, оприлюднено на офіційному веб-порталі Міндоходів в рубриці Довідники.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!