text
Головбух

Контроль над виготовленням акцизних марок отримав НБУ

  • 20 листопада 2013
  • 12

Уряд вніс зміни до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, затверджене постановою КМУ від 27.12.2010 № 1251

Уряд вніс зміни до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, затверджене постановою КМУ від 27.12.2010 № 1251.

Відповідно до змін акцизні марки встановленого зразка на замовлення Міндоходів тепер виготовлятиме державне підприємство, що перебуває в управлінні НБУ. Раніше друк акцизних марок здійснювало спеціалізоване держпідприємство Мінфіну.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Це, на думку урядовців, має посилити держконтроль за виробництвом акцизних марок і сприяти своєчасному забезпеченню суб’єктів господарювання, що здійснюють виробництво та імпорт алкогольних і тютюнових виробів, акцизними марками.

Нагадуємо, що з 01.09.2013 в Україні введено акцизні марки нового зразка. Вони мають графічний захисний елемент, а також фонові сітки, для алкоголю — не менше чотирьох, для цигарок — трьох, які запобігають підробці акцизних марок.

Постанова набрала чинності з 16.11.2013.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл