text
Головбух

Порядок видачі новорічних подарунків

  • 21 листопада 2013
  • 30

Стало вже традицією, що напередодні Нового року Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності дарує дітям працівників подарунки «під ялинку»

Стало вже традицією, що напередодні Нового року Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності дарує дітям працівників подарунки «під ялинку».

Щоб отримати новорічні подарунки для дітей працівників, роботодавець складає список дітей застрахованих осіб, на яких буде отримано подарунки, та подає заявку до робочого органу.

Право на отримання новорічних подарунків мають працівники, які є застрахованими особами в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності; є батьком, матір’ю, усиновленим, опікуном або піклувальником дитини (дідусі, бабусі не враховуються), та якщо це місце роботи працівника є основним. За рахунок Фонду надаються новорічні дитячі подарунки працівникам, працевлаштованим на сезонних роботах, які на момент надання подарунка перебувають у трудових відносинах з роботодавцем, а також працівникам, що перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, але працівники, що доглядають за дитиною до 6 років, вже не мають право на отримання подарунка.

Подарунок надається застрахованій особі на кожну дитину, якій станом на 1 січня 2014 року не виповнилося 14 років. Якщо, наприклад, на одному підприємстві працюють мати та батько двох дітей віком 10 років, то сім’я отримає всього 4 подарунки.

Останній термін подання заявок — 10 листопада. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!