Порядок видачі новорічних подарунків

21 листопада 2013 28
Стало вже традицією, що напередодні Нового року Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності дарує дітям працівників подарунки «під ялинку»

Стало вже традицією, що напередодні Нового року Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності дарує дітям працівників подарунки «під ялинку».

Щоб отримати новорічні подарунки для дітей працівників, роботодавець складає список дітей застрахованих осіб, на яких буде отримано подарунки, та подає заявку до робочого органу.

Право на отримання новорічних подарунків мають працівники, які є застрахованими особами в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності; є батьком, матір’ю, усиновленим, опікуном або піклувальником дитини (дідусі, бабусі не враховуються), та якщо це місце роботи працівника є основним. За рахунок Фонду надаються новорічні дитячі подарунки працівникам, працевлаштованим на сезонних роботах, які на момент надання подарунка перебувають у трудових відносинах з роботодавцем, а також працівникам, що перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, але працівники, що доглядають за дитиною до 6 років, вже не мають право на отримання подарунка.

Подарунок надається застрахованій особі на кожну дитину, якій станом на 1 січня 2014 року не виповнилося 14 років. Якщо, наприклад, на одному підприємстві працюють мати та батько двох дітей віком 10 років, то сім’я отримає всього 4 подарунки.

Останній термін подання заявок — 10 листопада. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Демодоступ
Демодоступ
Демодоступ© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Ці пінгвіни знають всі новини )


Адже вони вже підписалися на безплатну розсилку.
Зареєструйтеся зараз і отримуйте щодня Ранкові новини Головбуха на Ваш e-mail!

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Отримуйте найсвіжіші новини!
Ранкові листи про зміни в бухобліку та оподаткуванні