text
Головбух

Коли податкові повідомлення-рішення про сплату податку на нерухоме майно вважатимуться надісланими

  • 21 листопада 2013
  • 29

Міндоходів затвердило Порядок інформування про надіслані податкові повідомлення-рішення про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Міндоходів затвердило Порядок інформування про надіслані (вручені) податкові повідомлення-рішення про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Згідно з цим Порядком контролюючі органи за місцем проживання (реєстрації) фізособи-платника податку на нерухоме майно повідомлятимуть відповідні контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової нерухомості про надіслані (вручені) таким платникам податку податкові повідомлення-рішення про сплату обчисленої суми податку з відповідними платіжними реквізитами. Зокрема, з платіжними реквізитами органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової нерухомості.

При цьому таке податкове повідомлення-рішення вважатиметься надісланим (врученим) платнику податків, якщо воно буде вручено фізособі особисто чи її законному представникові або надіслано на адресу за місцем проживання або останнього відомого її місцезнаходження з повідомленням про вручення. Якщо пошта не може вручити платнику податкове повідомлення-рішення з тої чи іншої причини, податкове повідомлення-рішення вважається врученим платнику податків у день, вказаний поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.

У разі вручення фізособі-платнику податків податкового повідомлення-рішення їй особисто чи її законному представникові, у корінці податкового повідомлення-рішення (його нижній частині) зазначаються прізвище та ініціали особи, яка отримала податкове повідомлення-рішення, що підтверджується її підписом, та вказується дата вручення (отримання) податкового повідомлення-рішення.

У разі надсилання податкового повідомлення-рішення  листом з повідомленням про вручення датою вручення вважається дата, вказана в повідомленні про вручення, або дата, наведена в поштовому повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах