text
Головбух

Звірка житлової нерухомості триває

  • 21 листопада 2013
  • 14

Затверджено Порядок, який дозволяє провести звірку кількості об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізосіб, і розмірів їх житлової площі, сформувати реєстр фізичних осіб — платників податку на нерухомість і поставити їх на облік, а також своєчасно і в повному обсязі нарахувати податок

Затверджено Порядок, який дозволяє провести звірку кількості об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізосіб, і розмірів їх житлової площі, сформувати реєстр фізичних осіб — платників податку на нерухомість і поставити їх на облік, а також своєчасно і в повному обсязі нарахувати податок.

Для проведення звірки фізособам-платникам податку на нерухомість за місцем їх проживання (реєстрації) будуть надсилатися запрошення на звірку.

Проведення звірки з фізичними особами здійснюється на підставі оригіналів документів про право власності на об’єкти житлової нерухомості, про житлову площу таких об’єктів та за наявності документів, що посвідчують особу власника.

Відповідно до Порядку фізичні особи — власники об’єктів житлової нерухомості можуть здійснювати таку звірку до 31.12.2013 (включно).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах