text
Головбух

Оновлено перелік міжнародних договорів України про уникнення подвійного оподаткування

  • 25 листопада 2013
  • 18

Міндоходів оприлюднило новий перелік країн, у відносинах з якими Україна застосовує міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування

Міндоходів оприлюднило новий перелік країн, у відносинах з якими Україна застосовує міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування.

Станом на 01.09.2013 чинними є міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування, укладені  Україною з 66 країнами.

Конвенція між КМУ і Союзним Урядом Союзної Республіки Югославія про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і капітал (підписана 22.03.2001, набула чинності 29.11.2001), застосовується у відносинах України з Республікою Сербія та з Республікою Чорногорія.

Крім того, відповідно до статті 7 Закону України «Про правонаступництво України» Україна застосовує 3 договори СРСР (з Іспанією, Малайзією, Японією) про уникнення подвійного оподаткування, що діють до набрання чинності новими договорами.

Нагадаємо, що право на використання переваг  відповідного міжнародного договору про уникнення подвійного оподаткування надається відповідно до  положень статті 103 Податкового кодексу України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах