Здійснення розрахунків з використанням РОS-терміналу

26 листопада 2013 29
Відповідно до вимог законодавства суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахунки за готівку чи в безготівковій формі, зобов’язані застосовувати касові апарати та про них звітувати

Відповідно до вимог законодавства суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахунки за готівку чи в безготівковій формі, зобов’язані застосовувати касові апарати та про них звітувати. Та існують випадки, при яких застосування касової техніки не є обов’язковим. Якщо встановлено платіжний термінал, застосовувати РРО чи ні?

Відповідно до Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» розрахунковий документ — це документ встановленої форми та змісту (касовий чек, товарний чек, розрахункова квитанція тощо), що підтверджує факт продажу товарів чи послуг, надрукований та зареєстрований реєстратором розрахункових операцій або заповнений вручну. У разі застосування при проведенні розрахунків за допомогою платіжного терміналу, з’єднаного або поєднаного з РРО, касовий чек повинен додатково містити обов’язкові реквізити, визначені у Положенні про форму та зміст розрахункових документів, затвердженому наказом ДПАУ від 01.12.2000 № 614.

Тобто при здійсненні розрахунків з використанням РОS-терміналу суб’єкт господарювання повинен проводити розрахункові операції через РРО із роздрукуванням розрахункових документів.

Крім того, набула чинності Постанова КМУ від 02.10.2013 № 727 «Про внесення зміни до пункту 2 Положення про порядок накладення та стягнення штрафів за порушення законодавства про захист прав споживачів», якою встановлюється адміністративна відповідальність для торговців у разі відмови споживача розрахуватися за товари або послуги електронними засобами платежу.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль