text
Головбух

На скільки матдопомог на оздоровлення можуть розраховувати держслужбовці

  • 27 листопада 2013
  • 38

Мінсоцполітики повідомило, що посадовим особам місцевого самоврядування передбачено надання щорічної відпустки з виплатою допомоги для оздоровлення в розмірі посадового окладу

Мінсоцполітики повідомило, що згідно з частиною 5 статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 № 2493-ІІІ посадовим особам місцевого самоврядування передбачено надання щорічної відпустки з виплатою допомоги для оздоровлення в розмірі посадового окладу.

Згідно з підпунктом 3 пункту 2 постанови КМУ від 09.03.2008 № 268 керівникам надано право за наявності коштів надавати працівникам допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки в розмірі не більшому за середньомісячну зарплату працівника.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Це одна й та сама допомога, виплата якої у розмірі посадового окладу є обов’язковою. І під час формування фонду оплати праці на рік для кожного працівника передбачається тільки одна допомога для оздоровлення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл