text
Головбух

Графік перенесення робочих днів у 2014 році: перший тиждень року — вихідний

  • 27 листопада 2013
  • 18

У 2014 році дні з 1 по 7 січня будуть вихідними

У 2014 році дні з 1 по 7 січня будуть вихідними. Відповідне рішення нарешті з превеликим запізненням оприлюднив уряд на своєму веб-сайті.

Адже відповідно до статті 67 Кодексу законів про працю України розпорядження з рекомендаціями щодо перенесення робочих днів уряд повинен видавати не пізніше ніж за 3 місяці до таких днів. А роботодавці, у свою чергу, мають прийняти свої рішення щодо перенесення або неперенесення робочих днів і в разі потреби видати наказ не пізніше ніж за 2 місяці до таких днів.

Тож відповідно до ухваленого рішення у 2014 році для працівників підприємств, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні рекомендовано перенести з:

  • четверга 2 січня — на суботу 11 січня;
  • п’ятниці 3 січня — на суботу 25 січня;
  • понеділка 6 січня — на суботу 8 лютого.

Виняток становлять працівники органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ, що обумовлено необхідністю забезпечення безперебійності соціальних виплат населенню.

При цьому спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні визначає Національний банк України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах