text
Головбух

Готуємось до сплати авансових внесків у 2014 році

  • 29 листопада 2013
  • 22

Міндоходів затвердив Узагальнюючу податкову консультацію з окремих питань щодо сплати щомісячних авансових внесків з податку на прибуток

Міндоходів затвердив Узагальнюючу податкову консультацію з окремих питань щодо сплати щомісячних авансових внесків з податку на прибуток.

У ній розглянуто 15 питань у вигляді «запитання-відповіді» щодо сплати авансових внесків в окремих випадках.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Міндоходів, зокрема, роз’яснив, чи сплачуються авансові внески підприємствами, які ліквідуються, перейшли на спрощену систему оподаткування або на фіксований сільськогосподарський податок, здійснюють діяльність, що підлягає патентуванню, тощо.

Добровільно відмовитись від сплати авансових внесків та подавати щоквартальну звітність платник не має право.

Лише у випадку, коли платник, який сплачує авансові внески, за підсумками I кварталу не отримав прибутку або отримав збиток та подав податкову декларацію за цей звітний період, він може не сплачувати авансові внески.

Такий платник сплату авансових внесків у II–IV кварталах звітного (податкового) року не здійснює, а податкові зобов’язання визначає на підставі податкових декларацій за підсумками першого півріччя, трьох кварталів та за рік.

Крім того, якщо підприємство одночасно проводить оподатковувані та пільгові операції, отриманий від пільгових операцій дохід враховується при визначенні критерію 10 млн. грн.

Також прийнято наказ МДЗ «Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації з окремих питань застосування норм податкового законодавства щодо трансфертного ціноутворення» від 22.11.2013 № 699. Про основні його нововведення ми повідомимо після оприлюднення тексту цього наказу.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл