text
Головбух

Шпаргалка для самозайнятих осіб по заповненню Книги обліку доходів і витрат

  • 29 листопада 2013
  • 179

Міндоходів розповіло про особливості заповнення Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи — підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність

Міндоходів розповіло про особливості заповнення Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи — підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, затвердженої наказом МДЗ від 16.09.2013 № 481.

Так, передбачено нові вимоги щодо ведення Книги обліку доходів і витрат (далі — Книга). Фізособи-підприємці вже не проводять інвентаризацію залишків товарів на початок та кінець року. Також відсутня вимога ведення Книги найманими особами, які перебувають у трудових відносинах із фізособами-підприємцями.

Надано роз’яснення щодо заповнення кожної графи Книги.

Разом з тим, Міндоходів рекомендує самозайнятим особам, які здійснювали протягом 2013 року облік доходів і витрат у Книзі старого зразку, продовжити її ведення до закінчення 2013 року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах