text
Головбух

Готуємось до сплати авансових внесків у наступному році

  • 9 грудня 2013
  • 14

Починаючи з 2013 року запроваджено авансову сплату податку на прибуток і спрощено порядок звітування — один раз на рік

Починаючи з 2013 року запроваджено авансову сплату податку на прибуток і спрощено порядок звітування — один раз на рік. Наближається кінець року, і у зв’язку з цим у платників виникає багато запитань щодо сплати авансових внесків у наступному році. Відповіді на них опубліковані в тижневику «Головбух» № 45/2013.

І це ще не всі відповіді на проблемні запитання, які ви знайдете в новому номері журналу. У статті «Трансфертне ціноутворення: 25 відповідей від Міндоходів» — узагальнююча податкова консультація, яка містить відповіді на 25 запитань, пов’язаних з практичним застосуванням нових норм податкового законодавства, які почали діяти з 1 вересня 2013 року.

Нещодавно з’явилися нові підзаконні акти — постанови Пенсійного фонду України, покликані привести нормативи зі справляння ЄСВ у відповідність до Закону № 406. Поставив законодавець крапку в цій ситуації чи ні? І на це запитання відповідають експерти-редактори тижневика в коментарі «Чергові зміни в адмініструванні ЄСВ».

Замовляйте тижневик «Головбух» № 45/2013 і дізнайтеся більше!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах