text
Головбух

Довідка про видачу коштів для зарплати без перевірки сум ЄСВ діє не більше року

  • 9 грудня 2013
  • 30

Суб’єктам господарювання, які звертаються до органів доходів і зборів з метою отримання довідки про видачу коштів для виплати зарплати без перевірки сум сплати єдиного внеску, така довідка видається за певних умов

Суб’єктам господарювання, які звертаються до органів доходів і зборів з метою отримання довідки про видачу коштів для виплати зарплати без перевірки сум сплати єдиного внеску, така довідка видається, якщо:

  • сума перерахування єдиного внеску менша ніж 1/3 суми коштів на виплату заробітної плати, зазначеної в грошовому чеку та/або платіжному дорученні, та/або іншому розрахунковому документі, у зв’язку із застосуванням максимальної величини бази нарахування єдиного внеску;
  • такі платники протягом попереднього року не допустили порушень законодавства про нарахування та сплату єдиного внеску.

Про це йдеться у листі МДЗ від 24.10.2013 № 15660/5/99-99-17-03-01-16.

Термін дії довідки, що надається платнику єдиного внеску для пред’явлення банку, не повинен перевищувати одного року. Довідки-розрахунки, які були раніше видані органами Пенсійного фонду України, залишаються дійсними протягом терміну, зазначеного у таких довідках.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах