text
Головбух

Сплата утилізаційного податку

  • 9 грудня 2013
  • 24

Особи, які придбавають транспортні засоби в осіб, які не є платниками екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів, сплачують утилізаційний податок

Особи, які придбавають транспортні засоби в осіб, які не є платниками екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів, згідно з пп.240.6.1 Податкового кодексу України (ПК) сплачують утилізаційний податок до або в день подання до органу внутрішніх справ заяви про перереєстрацію транспортного засобу.

При цьому нормами ПК не передбачено подання до контролюючих органів податкової декларації екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів особами, які:

  • ввозять на митну територію України транспортні засоби та/або кузови до них (за винятком кузовів товарної категорії 8707 10 10 згідно з УКТ ЗЕД) в митному режимі імпорту;
  • придбавають транспортні засоби в осіб, які не є платниками цього податку згідно з пп. 240.6.1 ПК.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах