text
Головбух

Як врахувати надані знижки в податковому обліку

  • 9 грудня 2013
  • 61

Міндоходів повідомило, що виробник може включити до складу податкових витрат виплату винагороди на користь покупців у вигляді надання додаткових знижок на товар

Міндоходів повідомило, що виробник (імпортер) може включити до складу податкових витрат виплату винагороди на користь покупців (дистриб’юторів) у вигляді надання додаткових знижок на товар (ретро-знижки). Проте це можливо тільки тоді, коли в договорі купівлі-продажу товарів між виробником або власником торгової марки та продавцем (дистриб’ютором або роздрібним торгівцем) передбачена виплата, а також з урахуванням обмежень, встановлених підпунктом 139.1.13 Податкового кодексу України. У дистриб’юторів або роздрібних торгівців винагорода у вигляді додаткової знижки на товар (ретро-знижки) включається до складу доходу.

Для врахування витрат на рекламні та маркетингові послуги, у тому числі мотиваційні виплати, при обчисленні об’єкта оподаткування необхідні доведення безпосереднього зв’язку таких витрат з господарською діяльністю платника податків та підтвердження первинними документами.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах