text
Головбух

Продовжено термін подання річної статзвітності в оптовій торгівлі

  • 9 грудня 2013
  • 18

Держстат затвердив нову уніфіковану форму державного статистичного спостереження № 1-опт (квартальна, річна) «Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі»

Держстат затвердив нову уніфіковану форму державного статистичного спостереження № 1-опт (квартальна, річна) «Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі».

Нагадаємо, що сьогодні діють дві окремі статформи в оптовій торгівлі: № 1-опт (річна) та № 1-опт (квартальна), затверджені наказом Держстату від 01.08.2012 № 322. Але уже з 01.04.2014 вони будуть скасовані.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Нова форма № 1-опт (квартальна, річна) вводиться у дію, починаючи зі звіту за І квартал 2014 року.

Як і зараз, до органів статистики її подаватимуть юридичні особи, основним видом економічної діяльності яких є оптова торгівля.

Але якщо для квартальної форми строк її подання лишився незмінним (не пізніше 25 числа після звітного періоду), то річна за підсумками 2013 року тепер подаватиметься не пізніше 28 лютого (зараз — не пізніше 9 лютого).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл