text
Головбух

Процедура розгляду скарг щодо рішення Держпідприємництва

  • 10 грудня 2013
  • 22

Мінекономрозвитку упорядкувало розгляд скарг щодо рішення Держпідприємництва про необхідність усунення порушень принципів державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності

Мінекономрозвитку упорядкувало розгляд скарг щодо рішення Держпідприємництва про необхідність усунення порушень принципів державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Термін розгляду скарги не може перевищувати 30 робочих днів та обчислюється з дня її одержання Мінекономрозвитку (дня її реєстрації як вхідної кореспонденції).

Нагадаємо, що завдання стосовно розгляду подібних скарг покладено на Мінекономрозвитку статтею 29 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (із змінами, внесеними згідно із Законом України від 16.10.2012 № 5463-VІ). Згідно з цією нормою рішення Держпідприємництва про усунення порушень принципів державної регуляторної політики може бути оскаржено до Мінекономрозвитку протягом 10 робочих днів з дня одержання органом виконавчої влади відповідного рішення. При цьому подання скарги не зупиняє дії рішення Держпідприємництва.

За результатами розгляду скарги Мінекономрозвитку приймає рішення про задоволення скарги або про відмову в її задоволенні. І у разі задоволення скарги Держпідприємництво не пізніше трьох робочих днів з дня прийняття рішення про задоволення скарги скасовує своє рішення, яке було оскаржено.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах