text
Головбух

Корисна інформація для користувачів касової техніки

  • 11 грудня 2013
  • 18

Номерна пломба повинна забезпечувати опломбування зовнішнього кожуха або кожухів окремих блоків шляхом установлення засобів контролю в місцях стику корпусу РРО з верхньою кришкою на її протилежних боках таким чином, щоб унеможливити доступ до внутрішніх вузлів

Відповідно до пункту 3 розділу 1 Порядку опломбування реєстраторів розрахункових операцій, засіб контролю, а саме — номерна пломба повинна забезпечувати опломбування зовнішнього кожуха або кожухів окремих блоків шляхом установлення засобів контролю в місцях стику корпусу РРО (кожуха блока) з верхньою кришкою на її протилежних боках таким чином, щоб унеможливити доступ до внутрішніх вузлів, крім чекової, контрольної та фарбувальної стрічок, без зняття або пошкодження пломб.

При цьому корпус зовнішнього модему повинен унеможливлювати несанкціонований доступ до складових частин без порушення пломб.

Якщо ви використовуєте РРО блочної конструкції, то в такому випадку засоби контролю встановлюються також на місця підключення з’єднувальних кабелів зв’язку окремих блоків, кожен з яких має свій кожух.

В експлуатаційних документах на РРО та зовнішній модем зазначаються місця встановлення пломб (засобів контролю) на корпусі (блоках) РРО та зовнішнього модема, на фіскальному блоці з детальним їх описом.

Виробники РРО та зовнішніх модемів, центри сервісного обслуговування після введення в експлуатацію, технічного обслуговування або ремонту РРО та зовнішніх модемів повинні опломбувати кожухи зовнішніх модемів, РРО, а в РРО блочної конструкції і кожухи окремих блоків та місця підключення з’єднувальних кабелів, засобами контролю.

ДПІ у Святошинському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє всіх користувачів касової техніки, що відповідно до Положення про Державний реєстр РРО, затвердженого постановою Кабміну від 29.08.2002 № 1315, та на підставі рішення Технічної комісії (протокол від 01.11.2013 № 25) наказом МДЗ від 25.11.2013 № 704 затверджено в новій редакції Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. Попередній наказ МДЗ «Про затвердження Державного реєстру РРО» від 01.10.2013 № 522 втратив чинність.

Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій містить інформацію щодо кожної моделі РРО: назва, версія внутрішнього програмного забезпечення, найменування заявника та виробника, строк первинної реєстрації в органах доходів і зборів, дата й номер рішення про включення до Державного реєстру, а також сфера застосування відповідного РРО.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах