text
Головбух

Ті, хто в’їздить в Україну, повинні мати кошти у 20-кратному розмірі прожиткового мінімуму

  • 12 грудня 2013
  • 22

Уряд затвердив Порядок підтвердження достатнього фінансового забезпечення іноземців та осіб без громадянства для в’їзду в Україну, перебування на території України, транзитного проїзду через територію України і виїзду за її межі та визначення розміру такого забезпечення

Уряд затвердив Порядок підтвердження достатнього фінансового забезпечення іноземців та осіб без громадянства для в’їзду в Україну, перебування на території України, транзитного проїзду через територію України і виїзду за її межі та визначення розміру такого забезпечення (далі — Порядок).

При цьому дія Порядку не поширюється на:

  • іноземців та осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні;
  • осіб, зазначених у частинах четвертій і п’ятій статті 16 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» від 22.09.20111 № 3773-VI;
  • іноземців та осіб без громадянства, на яких поширюється дія Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту» від 08.07.2011 № 3671-VI.

Відповідно до цього Порядку розмір достатнього фінансового забезпечення становитиме 20-кратний прожитковий мінімум на одну особу з розрахунку на місяць.

Крім цього, Порядок містить методику розрахунку розміру фінансового забезпечення та способи здійснення контролю за наявністю достатнього фінансового забезпечення. Зокрема, під час оформлення запрошень на отримання візи для в’їзду в Україну, безпосередньо під час оформлення віз для в’їзду в Україну та в ході здійснення прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон чи продовження строку перебування.

За наявності достатнього фінансового забезпечення іноземцю або особі без громадянства:

  • оформляється віза;
  • надається дозвіл на перетинання державного кордону України;
  • продовжується строк перебування на території України;
  • оформляється запрошення на отримання візи для в’їзду в Україну.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах