text
Головбух

Підприємці можуть самостійно ознайомитися з тим, що можуть перевіряти контролюючі органи

  • 16 грудня 2013
  • 18

На сайті Держпідприємництва презентовано перелік органів, які здійснюють контрольно-наглядові функції

Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва здійснено узагальнення органів державного нагляду. Відтак, в одному розділі згруповано 72 контролюючі органи. 

Наявність такої інформації дає змогу суб’єктам господарювання  уникнути витрачання коштів на послуги приватних юридичних фірм. Підприємці можуть, не  очікуючи роз’яснень від органів державної влади, самостійно ознайомитись із нормами чинного законодавства України, відповідно до яких визначаються повноваження контролюючого органу.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

За кожним з органів описана сфера державного нагляду та наведені нормативно-правові акти, дотримання яких перевіряється під час здійснення планових перевірок.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл