text
Головбух

Що є підставою для проведення позапланової перевірки замовника будівництва

  • 16 грудня 2013
  • 26

Держархбудінспекція наголосила на тому, що замовник згідно із законом відповідає за повноту та достовірність даних, зазначених у поданій ним декларації про початок виконання будівельних робіт

Держархбудінспекція наголосила на тому, що замовник згідно із законом відповідає за повноту та достовірність даних, зазначених у поданій ним декларації про початок виконання будівельних робіт.

Тобто замовник може сам обирати спосіб для підтвердження достовірності даних, які він вносить у декларацію. При цьому він не позбавлений права звернутися до відповідного органу містобудування та архітектури для узгодження питання щодо видачі містобудівних умов і обмежень.

Водночас, відсутність у декларації даних про містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки може бути підставою для проведення позапланової перевірки достовірності даних, наведених у декларації.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах