text
Головбух

Подарунки до Нового року дітям та дорослим

  • 18 грудня 2013
  • 28

На багатьох підприємствах є традиція, не передбачена жодними нормативними актами, — це колективне святкування найважливіших подій і свят. Звісно, одним із найулюбленіших свят у нашій країні є Новий рік, тому саме його прагнуть відзначити якось по-особливому

На багатьох підприємствах є традиція, не передбачена жодними нормативними актами, — це колективне святкування найважливіших подій і свят. Звісно, одним із найулюбленіших свят у нашій країні є Новий рік, тому саме його прагнуть відзначити якось по-особливому.

Як бухгалтеру правильно провести в обліку витрати, пов’язані з таким святкуванням, дізнайтеся зі статті «Новорічний корпоратив: весело святкуємо, правильно обліковуємо» в новому номері тижневика «Головбух».

Новорічні подарунки для дітей придбаває Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Попри облік новорічних подарунків за балансом, підприємства отримують і видають їх за конкретною процедурою, яку контролює Фонд. Крок за кроком розглянуто таку процедуру в статті «Дитячі новорічні подарунки коштом ФСС з ТВП: як, коли, кому».

Що ж до подарунків для дорослих, нюанси їх відображення в обліку дарувальників висвітлено в статті «Новорічні подарунки для працівників: облік та оподаткування».

Замовляйте тижневик «Головбух» № 46/2013 і дізнайтеся більше!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах