text
Головбух

Затверджено Порядок обробки персональних даних у базах ФСС з ТВП

  • 19 грудня 2013
  • 20

Порядок встановлює загальні вимоги до організаційних та технічних заходів захисту персональних даних страхувальників, застрахованих осіб та працівників ФСС з ТВП під час їх обробки в базах персональних даних, володільцями та розпорядниками яких є робочі органи Фонду

Цей Порядок встановлює загальні вимоги до організаційних та технічних заходів захисту персональних даних страхувальників, застрахованих осіб та працівників ФСС з ТВП під час їх обробки в базах персональних даних, володільцями та розпорядниками яких є робочі органи Фонду.

Так, захист персональних даних покладається на Виконавчу дирекцію ФСС з ТВП.

На дії Виконавчої дирекції ФСС з ТВП, виконавчих дирекцій відділень ФСС з ТВП та їх робочих органів поширюються вимоги щодо захисту персональних даних від незаконної обробки, а також від незаконного доступу до них, визначені законодавством у сфері захисту інформації.

В інформаційних (автоматизованих) системах обробляються такі категорії персональних даних:

  • прізвище, ім’я, по батькові;
  • дата і місце народження;
  • паспортні дані;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному органу державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);
  • реєстраційний номер свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
  • дані листка тимчасової непрацездатності.

Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах