text
Головбух

ПДВ: від податкової накладної до декларації

  • 20 грудня 2013
  • 14

Кожному підприємству слід знати, коли в обов’язковому порядку потрібно реєструватися платником ПДВ. Адже наслідки нереєстрації для платників бувають сумними

Кожному підприємству слід знати, коли в обов’язковому порядку потрібно реєструватися платником ПДВ. Адже наслідки нереєстрації для платників бувають сумними. 

Детально випадки обов’язкової реєстрації ПДВ розглянуто в новому номері журналу «Бібліотека Головбуха» № 12/2013.

Трапляються випадки, коли податковий орган анулює реєстрацію платника ПДВ, для якого така обставина стає неприємним «сюрпризом». А іноді платники ПДВ добровільно відмовляються від реєстрації. Питання, пов’язані з такими операціями, висвітлено у статті «Анулювання реєстрації платника ПДВ».

Бухгалтер часто зустрічається з різними помилками у податкових накладних. Помилки бувають суттєвими і не дуже. Але навіть незначні похибки можуть призвести до «зняття» податкового кредиту з ПДВ. Як уникнути таких наслідків? На що саме потрібно звертати увагу при складанні та отриманні податкової накладної? Окремі ситуації наші експерти розглянули у статті «Податкова накладна: дрібні огріхи — сумні наслідки».

Замовляйте журнал «Бібліотека Головбуха» № 12/2013 і дізнайтеся більше!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах