text
Головбух

Робоча ситуація дня: Щодо терміну використання марок акцизного податку, отриманих до 01.09.2013

  • 23 грудня 2013
  • 16

У підприємства — платника податку на прибуток обліковуються марки акцизного податку, отримані до 01.09.2013. Який термін використання таких марок згідно з чинним законодавством?

У підприємства — платника податку на прибуток обліковуються марки акцизного податку, отримані до 01.09.2013. Який термін використання таких марок згідно з чинним законодавством?

З першого вересня 2013 року постановою КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1251 і від 13 березня 2013 р. № 188» від 03.07.2013 № 474 запроваджено марки акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв вітчизняного та імпортного виробництва та марки акцизного податку для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва.

Нагадаємо, відповідно до підпункту 212.1.1 Податкового кодексу України (ПК) платниками акцизного податку є особи, які виробляють підакцизні товари (продукцію) на митній території України, у т. ч. з давальницької сировини.

Імпортування та подальша реалізація алкогольних напоїв, які марковані марками акцизного податку поперед-нього зразка, можуть здійснюватися протягом 12 місяців з дати запровадження марок нового зразка, незалежно від дати розливу продукції та дати експортування її іноземному виробнику.

Ще більше робочих ситуацій ви знайдете в системі актуальних консультацій «Expertus: Податки»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах