text
Головбух

У платіжному дорученні не допускаються пробіли між словами та службовими знаками

  • 24 грудня 2013
  • 25

З 26 листопада поточного року при заповненні платіжних доручень необхідно керуватись Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, який затверджено наказом МДЗ від 22.10.2013 № 609

З 26 листопада поточного року при заповненні платіжних доручень необхідно керуватись Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, який затверджено наказом МДЗ від 22.10.2013 № 609.

Нагадаємо, що Порядок регламентує заповнення поля «Призначення платежу» у платіжному дорученні на сплату податків/зборів, ЄСВ, митних платежів та інших випадках.

Варто підкреслити, що сплата за кожним видом платежу та за кожним кодом виду сплати має оформлення окремим документом на переказ.

Слід звернути увагу, що при заповненні полів не допускаються пропуски (пробіли) між словами та службовими знаками. Адже будь-який пробіл може трактуватися як заповнення з порушенням. У такому випадку документ на переказ приймається до виконання, але при цьому гроші автоматично зараховуються в якості сплати податків, зборів, ЄСВ (код 101), незалежно від коду, зазначеного в платіжці.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах