text
Головбух

Перелік старовинних авто, за які імпортери не сплачуватимуть утилізаційний збір

  • 30 грудня 2013
  • 12

Уряд затвердив перелік видів та категорій транспортних засобів, з року випуску яких минуло 30 або більше років, що не призначені для комерційного перевезення пасажирів або вантажів, мають оригінальний двигун, кузов і (за наявності) раму, збережені та відреставровані до оригінального стану та які належать до предметів колекціонування або антикваріату

Уряд затвердив перелік видів та категорій транспортних засобів, з року випуску яких минуло 30 або більше років, що не призначені для комерційного перевезення пасажирів або вантажів, мають оригінальний двигун, кузов і (за наявності) раму, збережені та відреставровані до оригінального стану та які належать до предметів колекціонування або антикваріату (далі — Перелік).

У зазначеному Переліку наведена класифікація старовинних колісних транспортних засобів за видами (оригінальні, автентичні, відновлені, перебудовані), категоріями (A, B, C, D, E), станом  збереженості та віком.

Сам Перелік розроблено на виконання підпункту 240.6.4 Податкового кодексу України, згідно з яким особи, що ввозять такі транспортні засоби на митну територію України в митному режимі імпорту та/або продають їх на митній території України звільняються від сплати податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах