text
Головбух

Індексація грошових доходів: від альфи до омеги

  • 8 січня 2014
  • 18

Бухгалтерам відомо, що перед завершенням чергового звітного року потрібно провести річний перерахунок доходів працівників та утриманих з них сум ПДФО. Однак законодавець не врегулював питання щодо відшкодування працівнику ПДФО у разі, якщо за результатами перерахунку виникла переплата

Бухгалтерам відомо, що перед завершенням чергового звітного року потрібно провести річний перерахунок доходів працівників та утриманих з них сум ПДФО. Однак законодавець не врегулював питання щодо відшкодування працівнику ПДФО у разі, якщо за результатами перерахунку виникла переплата.

З’ясуйте, як це впливає на відображення результатів у формі № 1ДФ,  зі статті «Річний перерахунок ПДФО у формі № 1ДФ: як діяти бухгалтеру» у журналі «Головбух: Праця та зарплата» № 01/2014.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Перевірки дошкуляють усім: і роботодавцям, і найманим працівникам. Адже забирають левову частку нервів, сил і… грошей. Убезпечити себе роботодавцям допоможуть експерти в статті «Фактичні перевірки: на що сподіватися роботодавцям» з нового номеру видання.

Право громадян на матеріальне забезпечення у разі тимчасової непрацездатності гарантовано загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням. Чиїм коштом проводять відповідні виплати, а чиїм утримуються ПДФО та ЄСВ, дізнаєтеся зі статті «Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності: взаємні та похідні розрахунки».

Замовляйте «Головбух: Праця та зарплата» № 01/2014 і дізнайтеся більше!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл