text
Головбух

Типові порушення та адміністративна відповідальність членів комітету

  • 8 січня 2014
  • 20

Дуже часто в процесі будівництва у замовника виникає необхідність у додаткових будівельних роботах, які не включені в початковий проект

Дуже часто в процесі будівництва у замовника виникає необхідність у додаткових будівельних роботах, які не включені в початковий проект. Як у такій ситуації діяти замовнику, роз’яснить експерт у першому номері журналу «Держзакупівлі».

Із законодавчим затвердженням процедури закупівлі за рамковою угодою все більше замовників проявляють інтерес до неї. Уже відбулися перші в Україні закупівлі за рамковими угодами. Але й досі залишаються актуальними певні проблеми при їх проведенні. Про закупівлі за рамковими угодами, їх зміст, механізм застосування й особливості дізнаєтеся зі статті «Рамкові угоди: особливості та переваги застосування».

На яких аспектах необхідно зосередитися під час підготовки документації конкурсних торгів та як ліпше прописати технічні вимоги й істотні умови договору про закупівлю продуктів харчування, прочитаєте в статті «Зменшуємо ризики закупівлі неякісних продуктів харчування».

Замовляйте журнал «Держзакупівлі» № 01/2014 і дізнайтеся більше!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах