text
Головбух

З 1 січня 2014 року під час державної реєстрації підприємці можуть обирати зручну для себе систему оподаткування

  • 8 січня 2014
  • 14

Набрали чинності закони України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації осіб як платників податків»

З 1 січня 2014 року набрали чинності закони України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації осіб як платників податків».

Відповідно до внесених до цих законів змін у наступному році під час реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців державному реєстратору разом із заповненою реєстраційною карткою підприємець може подати заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування або про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику. Ці заяви долучаються державним реєстратором до відповідної реєстраційної справи.

І одночасно з відомостями з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи/фізичної особи — підприємця до відповідного органу доходів і зборів передається електронна копія заяви щодо обрання спрощеної системи оподаткування та/або реєстраційної заяви про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість, виготовлена шляхом сканування, якщо такі заяви були подані як додаток до реєстраційної картки.

Передача електронних копій зазначених заяв буде здійснюватись автоматично програмними засобами ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах