Що та як імпортуватимуть без ПДВ у рамках ініціативи країн Великої вісімки

8 січня 2014 18
Кабмін визначив перелік товарів, імпорт яких на митну територію України звільняється від обкладення ПДВ та ввізним митом

Кабмін визначив перелік товарів (крім підакцизних товарів і товарів груп 1–24 згідно з УКТЗЕД), імпорт яких на митну територію України звільняється від обкладення ПДВ та ввізним митом, якщо такі товари не виробляються в Україні та ввозяться на митну територію України на період реалізації проектів (програм) за рахунок міжнародної технічної допомоги, яка надається відповідно до ініціативи країн Великої вісімки «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення».

Разом із переліком затверджено і порядок ввезення відповідних товарів. Зокрема, ввезення без сплати мита та ПДВ здійснюється на підставі довідки-підтвердження того, що на митну територію України планується імпорт товарів, оплата яких здійснюється за рахунок міжнародної технічної допомоги, яка надається відповідно до ініціативи країн Великої вісімки.

Для отримання такої довідки-підтвердження підприємство, що планує ввезення товарів, подає до Державного агентства з управління зоною відчуження (ДАЗВ) не пізніше ніж протягом 10 робочих днів до дня ввезення на паперовому та електронному носії:

  • заяву про видачу довідки-підтвердження за встановленою формою;
  • засвідчену в установленому порядку копію ЗЕД-договору (контракту), відповідно до якого планується ввезення товарів;
  • лист-зобов’язання щодо використання товарів виключно для виконання ініціативи країн Великої вісімки;
  • інформацію відповідного міністерства чи іншого центрального органу виконавчої влади про те, що товари не виробляються в Україні.

Протягом 5 робочих днів з дати отримання документів ДАЗВ видає довідку або надсилає обгрунтовану відмову в письмовій формі.

Постанова набирає чинності дня з дня офіційного оприлюднення.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Демодоступ
Демодоступ
Демодоступ© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Отримуйте найсвіжіші новини!
Ранкові листи про зміни в бухобліку та оподаткуванні