text
Головбух

Нові форми реєстраційних документів

  • 10 січня 2014
  • 12

З 01.01.2014 — нові формати криптографічних повідомлень, а саме використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа.

Повідомляємо вас, що з 01.01.2014 на виконання наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Вимог до форматів криптографічних повідомлень» від 18.12.2012 № 739, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.01.2013 за № 108/22640 (далі  наказ) АЦСК ІДД Міндоходів перейшло на нові формати криптографічних повідомлень, а саме використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа.

Усі посилені сертифікати, які сформовані до дати набрання чинності даного наказу будуть обслуговуватись до закінчення їх строку чинності.

У зв’язку з викладеним АЦСК ІДД Міндоходів розроблено нові форми реєстраційних документів. Завантажити, які ви можете за посиланням:

  • юридична особа;
  • фізична особа  підприємець;
  • фізична особа.

Додатково повідомляємо, що використання нових реєстраційних документів для органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної форми власності з 01.01.2014 є обов’язковим. Всі інші суб’єкти господарювання, у тому числі фізичні особи можуть використовувати старі форми реєстраційних документів до завершення перехідного періоду (з 01.01.2014 до 13.01.2014 включно).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!