text
Головбух

Мін’юст: послуги електронного цифрового підпису надаються безоплатно

  • 10 січня 2014
  • 16

Станом на 9 січня 2014 року Державне підприємство «Інформаційний центр» отримало та обробило 91 відсоток замовлень на отримання послуг електронного цифрового підпису, що надійшли від користувачів реєстрів, чисельність яких становить близько 25 тисяч

Станом на 9 січня 2014 року Державне підприємство «Інформаційний центр» отримало та обробило 91 відсоток замовлень на отримання послуг електронного цифрового підпису, що надійшли від користувачів реєстрів, чисельність яких становить близько 25 тисяч.

Нагадаємо: послуги електронного цифрового підпису для забезпечення роботи Єдиних та державних реєстрів надаються акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів безоплатно, що дозволяє суттєво заощаджувати державні кошти, оптимізувати функціонування інформаційної мережі Міністерства юстиції України та підвищувати ефективність обслуговування користувачів реєстрів. Як відомо, до цього вартість послуги з генерації електронного підпису, яка надавалася компанією «Арт-Майстер», сягала від 324 до 513 гривень на рік для кожного користувача реєстрів.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Загалом у січні 2014 року буде остаточно переведено користувачів реєстрів на обслуговування до акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів України. Це відбувається на виконання доручення Міністра юстиції України, у зв’язку з чим державним підприємством «Інформаційний центр» продовжують здійснюватись відповідні організаційні та технологічні заходи.

Загалом Державне підприємство «Інформаційний центр» забезпечує функціонування 18 Єдиних та державних реєстрів, основними користувачами яких є підрозділи Міністерства юстиції України, Державна виконавча служба України, Державна реєстраційна служба України, нотаріуси.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл