Фотографія таблички про заборону куріння може не врятувати від штрафу

11 січня 2014 14
Податківці під час перевірки дотримання порядку проведення розрахунків за товари, вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій правомірно застосували штраф у розмірі 3400 грн. за відсутність табличок «Куріння заборонено!»

Вищий адміністративний суд України встановив, що податківці під час перевірки (в 2010 році) дотримання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій правомірно застосували штраф у розмірі 3400 грн. за відсутність табличок «Куріння заборонено!».

Відтак докази у вигляді фотокарток (прийняті судами попередніх інстанцій) ВАСУ врахував. Адже з них не вбачається факт їх розташування саме у господарській одиниці, яка була об’єктом перевірки. До того ж, вони не містять будь-яких відомостей щодо часового періоду розміщення табличок.

Також ВАСУ відзначив, що факт розглядуваного правопорушення зафіксований в акті перевірки, який є носієм доказової інформації. А доказів на спростування висновків, зафіксованих акті, позивач не надав.

Висновок апеляційного суду про відсутність факту проведення перевірки спростовується матеріалами даної справи, а також поясненнями позивача (який підтвердив факт допуску працівників ДПІ до проведення перевірки).

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль