text
Головбух

Підприємці підтверджують свій статус платника податків випискою з ЄДР

  • 13 січня 2014
  • 23

Міндоходів нагадало про введення єдиного документа — виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, що підтверджує державну реєстрацію суб’єкта господарювання та взяття його на облік в податкових органах, органах державної статистики та Пенсійного фонду України

Міндоходів нагадало про введення єдиного документа — виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (далі — ЄДР), що підтверджує державну реєстрацію суб’єкта господарювання та взяття його на облік в податкових органах, органах державної статистики та Пенсійного фонду України.

Виписка з ЄДР видається (надсилається поштовим відправленням з описом вкладення) державним реєстратором засновнику (уповноваженій ним особі) або фізичній особі — підприємцю не пізніше наступного робочого дня після отримання державним реєстратором від податкових органів, органів статистики, Пенсійного фонду України даних про взяття на облік.

Платникам податків, для яких законом установлені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до ЄДР, після взяття їх на облік податковим органом надсилається (видається) довідка про взяття на облік платника податків за ф. № 4-ОПП.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах