text
Головбух

Затверджено Звіт про контрольовані операції

  • 13 січня 2014
  • 25

Наказом МДЗ від 11.11.2013 № 669 затверджено форми та Порядок складання Звіту про контрольовані операції

Наказом МДЗ від 11.11.2013 № 669 затверджено форми та Порядок складання Звіту про контрольовані операції (далі — Звіт). Звіт складається платниками податків, які відповідно до підпункту 39.4.2 Податкового кодексу України зобов’язані подавати Звіт до Міндоходів.

Звіт подається до 1 травня року, наступного за звітним, засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог закону щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису. Звіт складається із заголовної, основної частини, додатків та інформації до додатків. В основній частині Звіту наводяться загальні відомості про операції з різними контрагентами, здійснені протягом звітного року. Форма Звіту передбачає уточнення його показників, якщо раніше в поданому Звіті інформація надана не в повному обсязі, містить помилки, недоліки.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Грошові показники Звіту зазначаються у гривнях без копійок з відповідним округленням за загальновстановленими правилами. У графі 5 Звіту зазначається вартісний показник загальної суми здійснених операцій платника податків з кожним контрагентом протягом звітного періоду, який дорівнює або перевищує 50 млн. грн. (без урахування ПДВ) за відповідний календарний рік. У графі 6 Звіту зазначається вартісний показник загальної суми здійснених контрольованих операцій платника податків з кожним контрагентом протягом звітного періоду.

У додатках наводяться дані про осіб, які є сторонами контрольованої операції, та деталізовані відомості про контрольовані операції. Кількість додатків у Звіті відповідає кількості контрагентів — сторін контрольованих операцій.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл