text
Головбух

Новий строк подання скарги покупцем на постачальника за порушення ним порядку заповнення та/або реєстрації податкових накладних

  • 15 січня 2014
  • 20

У випадку відмови постачальника товарів/послуг надати податкову накладну або в разі порушення ним порядку заповнення та/або реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, покупець має право додати до податкової декларації заяву зі скаргою на постачальника

Міндоходів підтвердило, що починаючи з 01 січня 2014 року у випадку відмови постачальника товарів/послуг надати податкову накладну або в разі порушення ним порядку заповнення та/або реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, покупець має право додати до податкової декларації заяву зі скаргою на постачальника протягом 60 календарних днів, що настають за граничним терміном подання податкової декларації за звітний (податковий) період, у якому не надано податкову накладну або порушено порядок її заповнення та/або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі.

Зміни були внесені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень» від 24.10.2013 № 657-VII до пункту 201.10 ПК.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах