text
Головбух

Звітуємо за 2013 рік

  • 17 січня 2014
  • 26

Для успішного та вчасного складання фінансової звітності бухгалтеру потрібно багато часу та зусиль. Щоб допомогти йому в цій справі, експерти видання «Бібліотека Головбуха» розробили довідник із заповнення річної фінансової звітності

Для успішного та вчасного складання фінансової звітності бухгалтеру потрібно багато часу та зусиль. Щоб допомогти йому в цій справі, експерти видання «Бібліотека Головбуха» розробили довідник із заповнення річної фінансової звітності.

До довідника включено всю необхідну інформацію для заповнення фінансової звітності. Зокрема, розкрито всі джерела інформації бухгалтерського обліку, формули підсумкових рядків форм фінансової звітності та відповідні норми методичних рекомендацій щодо їх заповнення у статті «Заповнюємо річну фінансову звітність» свіжого номеру журналу.

Чи передбачено відповідальність за неподання підприємством фінансової звітності або подання її з недостовірною інформацією? Ким та які санкції застосовуються у таких випадках, читайте в журналі «Бібліотека Головбуха» № 01/2014.

Замовляйте та дізнайтеся більше!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах