text
Головбух

У новому році — нові ставки податків

  • 20 січня 2014
  • 22

Уже стало традицією під Новий рік вносити зміни до податкового законодавства щодо правил оподаткування та ставок податків та зборів. Не був винятком і рік, що минув…

Уже стало традицією під Новий рік вносити зміни до податкового законодавства щодо правил оподаткування та ставок податків та зборів. Не був винятком і рік, що минув.

Які саме зміни відбулися та про наслідки цих змін пояснюють експерти в статті «У новому році — нові ставки податків» нового номеру журналу «Головбух».

Підприємства, які протягом року формували податковий кредит з урахуванням частки використання необоротних активів у оподатковуваних операціях, у кінці року повинні провести річний перерахунок. Як це зробити, з’ясуйте зі статті «Проводимо річний перерахунок з ПДВ».

Багато підприємств відряджають своїх працівників у закордонні відрядження. Останнім після повернення потрібно відзвітувати за витрачені кошти. Головною вимогою є наявність підтвердних документів. Розглянемо, якими документами можна підтвердити витрати, понесені у закордонному відрядженні, у статті «Робочий вояж за кордон: підтверджуємо витрати».

Замовляйте «Головбух» № 2/2014 та дізнайтеся більше!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах