text
Головбух

Електронні перевірки у 2014 році — для сумлінних платників єдиного податку

  • 21 січня 2014
  • 18

Набрала чинності норма Податкового кодексу України, якою запроваджується проведення електронних перевірок платників податків, котрі застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та мають незначний ступінь ризику

З 1 січня 2014 року набрала чинності норма Податкового кодексу України, якою запроваджується проведення електронних перевірок платників податків, котрі застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та мають незначний ступінь ризику.

Згідно з абзацом 6 підпункту 75.1.2 Податкового кодексу України електронна перевірка відноситься до категорії документальних позапланових виїзних перевірок. Електронну перевірку ініціює сам платник податків, подаючи відповідну заяву до відповідного територіального органу Міндоходів, в якому він перебуває на податковому обліку.

Заява має бути подана за десять днів до передбачуваної дати початку проведення електронної перевірки.

Форму заяви, порядок її подання та прийняття рішення про проведення електронної перевірки встановлено наказом МДЗ від 03.06.2013, який набрав чинності з 01.01.2014.

Разом з тим, з 1 січня 2015 року електронна перевірка буде доступна для всіх представників малого та середнього бізнесу, що працюють на загальній системі оподаткування, а з 1 січня 2016 року — для всіх категорій платників податків.

Наголошуємо, що електронні перевірки дадуть змогу підвищити якість обслуговування клієнтів Міністерства доходів і зборів, а також здійснювати таке обслуговування дистанційно, що у свою чергу  дасть змогу мінімізувати вплив людського фактору, підвищити якість  проведення перевірки, зменшити  термін проведення перевірки.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!